ورود ثبت

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد حساب کاربری

تمامی موارد ستاره دار اجباری هستند
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تایید رمز عبور *
ایمیل *
تایید ایمیل *

نحوه ارسال فایلآموزش طریقه ارسال فایل

خدماتکارهایی که ما انجام میدهیم

همان طور که متوجه شده ايد، قيمت هاي ما بين 10 الي 20 درصد از ساير موسسات ويرايش مقاله و ترجمه مقاله کمتر است. دليل آن دو چيز است:

1) اين وبسايت توسط يکي از اديتورها که در زمينه وب نيز تخصص دارد، طراحي شده و لذا تمام حق ويرايش مقاله يا ترجمه مقاله که توسط شما پرداخت مي شود شما بدون واسطه به دست اديتور مي رسد (بر خلاف شرکت هاي ديگر که واسطه اي براي ويرايش مقاله يا ترجمه مقاله هستند).

2) طبق اصل Economies of Scale از آن جايي که رفته رفته کار ما پيشرفت پيدا کرد، با پايين آوردن هزينه ويرايش مقاله و ترجمه هر مقاله،توانسته ايم بيشتر با دانشجويان و اساتيد گرامي در همکاري باشيم.

 

تخصص محور کار ماست

ترجمه مقاله فارسي به انگليسي توسط ما کاملا تخصصي بوده و با حداکثر دقت ترجمه مي شود.

در پايان کار ويرايش مقاله هم، تمامي اشکالات گرامري و نگارشي مقاله شما تصحيح و موارد صحيح جايگزين آن ها شده است.

هر جا که لازم ديديم نيز به شما پيشنهادات خود را مبني بر تجديد نظر راجع به بخشي از مقاله شما بيان مي کنيم.

 


نکته در رابطه با نگراني بابت سرقت ادبي و دستکاري در مقاله

pro-edit تضمين مي کند که مقاله شما چه فارسي که به انگليسي ترجمه مي شود و چه مقاله انگليسي اديت شده شما به هيچ وجه در اختيار شخص ثالث و حتي خود pro-edit قرار نمي گيرد. مقالات صرفا براي انجام کار ترجمه و ويرايش استفاده مي شوند و بعد از آن از ايميل وبسايت و پوشه مقالات پاک مي شوند. در هر صورت، اگر هر گونه نگراني در اين رابطه داريد، مي توانيد اعداد مهم و اشکال را از مقاله ارسال شده براي ما حذف کنيد.

 

نکته مهم: متاسفانه مواردی داشته ایم که دانشجو یا استاد پس از ویرایش مقاله یا ترجمه مقاله توسط ما، در مقاله دستکاری کرده و با reject مقاله خود مواجه شده است. جالب این جاست ما پس از بررسی متوجه شدیم خودشان مبتدیانه چند جمله به مقاله اضافه کرده اند و جالب تر این که ما را دلیل رد مقاله خود می دانسته اند. لذا خوب است بدانید جملات اضافه شده توسط شما به راحتی قابل تشخیص بوده و برای همین اگر هر گونه تغییری پس از ادیت انجام شده توسط ما، مشاهده کنیم، مقاله شما دیگر از حوزه مسئولیت ما خارج است و در صورت رد شدن مسئولیت با نویسنده مقاله است. به جای این کار می توانید قسمت های جدید مورد نیاز خود را نیز برای ترجمه یا ادیت به ما بسپارید.

هزینه ویرایش مقالهو ترجمه مقاله

هزینه ویرایش مقاله (500 کلمه اول رایگان)

کمتر از 3 روز

3-5 روز

5-7 روز

50 تومان 
مقاله بیشتر از 4000 کلمه: 45 تومان

35 تومان 
مقاله بیشتر از 4000 کلمه: 30 تومان

25 تومان 
مقاله بیشتر از 4000 کلمه: 20 تومان

ویرایش مقاله برای پایان نامه و موارد داخلی: هر کلمه: 

90 تومان 
مقاله بیشتر از 4000 کلمه: 75 تومان

65 تومان 
مقاله بیشتر از 4000 کلمه: 55 تومان

50 تومان 
مقاله بیشتر از 4000 کلمه: 40 تومان

ویرایش مقاله برای کنفرانس ها و ژورنال های خارجی: هر کلمه: 

برای تخفیف ترجمه مقاله با شماره 09120346594 تماس بگیرید. به احتمال زیاد مشمول یکی از تخفیف های ما خواهید شد. شما می توانید با چند کار بسیار ساده از تخفیفات ما برخوردار شوید.


 

هزینه ترجمه مقاله (300 کلمه اول رایگان)

کمتر از 3 روز

3-5 روز

5-7 روز

70 تومان 
مقاله بیشتر از 4000 کلمه: 60 تومان

55 تومان 
مقاله بیشتر از 4000 کلمه: 50 تومان

45 تومان 

ترجمه مقاله برای پایان نامه و موارد داخلی: هر کلمه: 

90 تومان 
مقاله بیشتر از 4000 کلمه: 80 تومان

75 تومان 
مقاله بیشتر از 4000 کلمه: 70 تومان

65 تومان 
مقاله بیشتر از 4000 کلمه: 60 تومان

ترجمه مقاله برای کنفرانس ها و ژورنال های خارجی: هر کلمه: 

برای تخفیف ترجمه مقاله با شماره 09120346594 تماس بگیرید. به احتمال زیاد مشمول یکی از تخفیف های ما خواهید شد. شما می توانید با چند کار بسیار ساده از تخفیفات ما برخوردار شوید.

 

نکته: کيفيت هر دو دوسته ترجمه و ويرايش مقاله ((پايان نامه موارد داخلي) و (کنفرانس و ژورنال هاي خارجي)) به يک اندازه بالا و مطابق با استانداردهاي ويرايش و ترجمه مقاله است.

تفاوت اصلي در اين است که مقالات کنفرانس ها و ژورنال هاي خارجي 2 بار از ابتدا تا انتها توسط 2 مترجم/اديتور مختلف بازبيني مي شود. به علاوه، نوع گرامر و نگارش آن نيز يک سطح بالاتر از حالت عادي است. در ضمن، موارد پيشنهادي ما نيز براي بهبود مقاله از لحاظ داشتن مطالب زائد و غيره به شما ارائه مي شود.

روش کار: ابتدا مقاله حدود 10 دقيق بررسي مي شود. دقت کنيد در موارد ويرايش مقاله، براي مقالاتي که جملات ناواضح دارند، از شما خواسته مي شود تا متن فارسي آن جملات را نيز براي ما بفرستيد.

تخفيف اصلي براي اديت مقاله: اگر دو مقاله با هم بفرستيد براي هر يک از 20درصد تخفيف برخوردار خواهيد شد. اگر هم سه مقاله و بيشتر بفرستيد، 30 درصد تخفيف براي هر کدام دريافت خواهيد کرد. اگر هم بعدها دوباره مقاله اي را فرستاديد، براي آن مقاله از 15 درصد تخفيف برخوردار خواهيد شد. ضمنا اين تخفيف ها شامل کساني که ما را به فردي ديگر براي ويرايش معرفي مي کنند نيز مي گردد. يعني اگر شما ما را به کسي معرفي نموديد و ايشان کار ويرايش خود را به ما سپردند، به شما تخفيف تعلق خواهد گرفت.


 

کافيست فايل مقاله خود را به آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید بفرستيد تا بر حسب حجم مقاله ظرف 1 تا 4 روز مقاله اديت يا ترجمه شده خود را دريافت کنيد.

مشتریانمشتریان برتر ما

نمونه کارهانمونه‌هایی از مقالات ویرایش شده

pro-edit-sample-1

این فایل pdf یک مقاله پذیرفته شده در ژورنال membrane science است. جالب این جاست که حتی این مقاله نیز اشتباهات گرامری دارد. این نمونه در این جا قرار داده شده است تا میزان دقت کار را به شما نشان دهیم. کار نهایی شما عاری از هر گونه اشتباه گرامری خواهد بود و لغات هم در صورت نیاز به پرسش از شما در رابطه با کلمات تخصصی ولی ناواضح مقاله، کاملا استاندارد خواهند شد.

pro-edit-sample-2

آموزش کاملمقاله نویسی

 

تماس با ماسریعترین روش ارتباط

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

09120346594

تهران - دانشگاه تهران